Emocijų istorija

13,56€
*Kaina su nuolaidos kodu - KRENTA
Nuolaidos nesumuojamos
-60% su kodu: KRENTA
33,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9786090152027

Knygos „Emocijų istorija“ aprašymas

KAIP KEITĖSI MŪSŲ EMOCIJŲ SUPRATIMAS IR PATYRIMAS?

KAIP MŪSŲ ĮSITIKINIMAI APIE JAUSMUS (ir patys jausmai) KEITĖ MUS IR PASAULĮ?

Mes, žmonės, manome, kad esame racionalios būtybės ir kliaujamės žiniomis bei intelektu. Tačiau nemažai svarbiausių akimirkų mūsų istorijoje yra glaudžiai susijusios su jausmais ir, deja, labai menkai – su faktais. Daugelio įvykių nuo filosofijos atsiradimo iki pagrindinių pasaulio religijų gimimo, nuo Romos kritimo iki mokslo revoliucijos negalime iki galo suprasti nesuvokdami už jų slypinčių emocijų.

Remdamasis psichologija, neuromokslu, filosofija, menu ir religijos istorija Richardas Firthas-Godbehere'as kviečia susipažinti su labai svarbiu ir neretai nepakankamai įvertintu emocijų vaidmeniu. Per visą istoriją – nuo Senovės Graikijos iki Gambijos, Japonijos ir Osmanų imperijos, Jungtinių Amerikos Valstijų iškilimo ir dirbtinio intelekto bei dar plačiau – emocijoms tenka didžiulė reikšmė viso pasaulio žmonių visuomenėse.

Istorija rodo, kad emocijos yra galingos, kad jos, taip pat kaip technologijos, politinis judėjimas ar mąstytojai, kuria šį pasaulį. Jos paklojo religijos, filosofinių klausimų, troškimo įgyti žinių ir turto pamatus. Tačiau emocijos taip pat gali būti tamsioji jėga, naikinanti pasaulius per karą, godumą ir nepasitikėjimą.

Platus tyrimas apie tai, kaip emocijos modeliuoja žmonijos istoriją ir kaip mūsų patirtis bei emocijų supratimas vystėsi kartu su mumis. Atverianti akis ir skatinanti mąstyti knyga!

Gina Rippon, profesorė, neurobiologė

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti